Как можем да променим образа на България

Общество

Какво искаме да кажем за себе на света? Как да заразим нацията с идеята, че всички заедно трябва да работим за имиджа на родината си? Кои могат и трябва да бъдат лидерите в създаването и утвърждаването на положителните впечатления за България?

Това са само част от темите на форума „Образът на България по света”, организиран от списание „Мениджър”. Той започва точно в 10.00 часа днес, когато от Първи перон на Централна гара-София ще потегли един влак, търсещ пътя на промяната. Според нас, екипът на „Мениджър”, е дошъл моментът, в който да започнем да градим нова визия за България, като за начало, излезем от клишетата.

Затова и решихме разговорът по важната тема за новото лице на страната ни да започне не в обичайна конферентна зала , а във влак, който ще измине разстоянието от София до Пловдив. В него ще протекат първите два панела от форума, в които политици, общественици, интелектуалци, пиар специалисти ще обсъждат идеи и нови възможности за позитивна промяна в имиджа на страната. Следобед дискусията ще продължи в хотел „Дедеман Тримонциум Принцес Пловдив”.

„Мениджър Нюз” ще следи за вас събитието през целия ден.

 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Музеите в Англия се противопоставят на предложението за входна такса за чуждестранни туристи
Какво трябва да знаем за новата епидемия от ебола: 3-тата най-голяма в историята
Иво Христов: Около 30 млн. евро е бюджетът за организиране на "Евровизия", но приходите ще надхвърлят разходите
Легендата на Формула 1 Ален Прост е с травма на главата след брутален въоръжен грабеж
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Русия обяви за международно издирване шахматния шампион Гари Каспаров
Строителството в Германия удари невиждано от 13 години дъно
AI може да замести 80% от уменията. Останалите 20% ще ви направят незаменими