Миленита с нов сингъл, Юлиан Вергов го играе котарак с мустак


Под кодовото име „Черни котараци”, във Vbox7.com. се завъртя премиерата на новия сингъл на Миленита. Дългогодишната ни колежка, талантлива авторка в сп. „Мениджър” и още по-талантлива като музикант и творец изпълнителка е и автор на музиката и текста на свежото парче, което дава сериозна заявка да се превърне в BG хита на сезона.

Със сигурност, сериозен принос в успеха на „Черни котараци” ще има и клипът, в който в главната роля на "котарак" с мустак се появявава Юлиан Вергов.

Видеото е режисирано от Димитър Коцев-Шошо, който в момента работи и над новия си филм "Лора от сутрин до вечер". Той ще излезе по кината в началото на 2011 г., а главната роля е поверена на Миленита.

"Черни котараци" е сингъл от новия, втори албум на певицата GATO ( котка), чиято премиера ще бъде на 6 януари 2011 г. в "София Лайв Клуб" (SofiaLifeClub.com).

Той съдържа 14 трака, композирани, аранжирани, написани и изпяти от Миленита.

На добър час от колегите от сп. „Мениджър” и „Мениджър Нюз”!

Сега, чуйте и вижте новия хит

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Древна египетска лодка беше определена като „един от най-важните реставрационни проекти на XXI век“
Financial Times: Мошеници доказват с AI „автентичност“ на произведения на изкуството през застрахователи
Как ще се плащат данъците след въвеждане на еврото
Неделя е новият понеделник: Работата през седмия ден помага за по-ефективно разпределение на задачите
Времето: Променлива облачност и силен вятър
Над 50% от оръжията, използвани от Украйна, вече се произвеждат в страната
Скритите опасности от изкушението да се скатавате на работното място по време на празниците
Археолози: Древен „воден култ“ е изградил монументи, по-стари от Стоунхендж