Министри обсъждат образа на България във влак
Един съвсем необичаен влак ще тръгне в събота сутринта от първи перон на централната софийска гара. Той ще пътува от София до Пловдив и в него ще се качат министри, предприемачи, пиар специалисти, писатели, интелектуалци, журналисти. В самия влак ще започне дискусията за образа на България по света. Тя ще продължи в хотел „Тримонциум” в Пловдив.
Събитието се организира от списание „Мениджър”, на чиито страници повече от година върви рубриката „Образът на България по света”.
„В текстовете, които публикувахме най-често се срещат две тези:1) че образът навън се гради вътре, 2) че трябва ново мислене, активност, канали и послания при изграждане на националния бранд. Радвам се, че и други медии подхванаха темата, което беше и целта на нашата рубрика – да предизвикаме национален дебат", каза Максим Майер, редакционен директор на «Мениджър».
Главната цел на това необичайно пътешествие е дискусията да формулира идеи и да открои политиките, които днес са необходими на България за издигане имиджа на страната, за повишаване ролята и влиянието й в глобания свят.
Партньори на събитието са Банка ДСК, която чества 60 години от основаването си, застрахователна компания „Булстрад Виена Иншурънс груп”, която навършва 50 години и „Белла България” с 20-годишна история. Тези компании са символ на част от традициите, които носи българският бизнес.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
AI като бизнес стратегия: новият модел на растеж
Технологии |Започва „Кръговрат“ - първият фестивал за устойчиво кино в България
Любопитно |Работата през лятната ваканция - все по-предпочитана от непълнолетните
България |Три седмици ще е срокът за предложения между първо и второ четене на промените в Закона за съдебната власт
Политика |Доларът се е насочил към най-голямото си седмично повишение от два месеца
Финанси |На днешната дата, 15 май. Международен ден на семейството
На днешната дата |Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Автомобили | Advertorial |Новият златен стандарт за доверие в марките
Маркетинг |Цените на петрола се повишиха, след като Тръмп заяви, че губи търпение към Иран
Енергетика |Цитат на деня
Цитат на деня |Зеленски призова за "по-болезнени" санкции срещу Русия
Свят |Денят, в който Рим се опита да забрани инфлацията
Икономика |Времето: Още следобедни валежи
България |ADVERTORIAL
Трансформацията на B2B търговията при индустриални и производствени компании
Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Коментари
Няма въведени кометари.