Турция не пропуска коли към България

Политика за бисквитки

Няма данни за пострадали българи при опита за военен преврат в Турция снощи според последната информация на Министерството на външните работи.

Граничните пунктове при Капитан Андреево, Малко Търново и Лесово са частично отворени от турска страна. Автомобилите, които пътуват към Турция се пропускат, но не е разрешено излизането на коли от Турция.

Няма данни докога забраната ще остане в сила.

Бариерата от българска страна е вдигната, но желаещи да преминават няма, съобщава БНР.

От летище "София" съобщиха, че тази сутрин са отменени два полета - в 9.05 ч. от Истанбул и в 10.00 ч. към Истанбул.

Стотици пътници, сред които и българи, са блокирани на летище "Ататюрк" в Истанбул, което временно бе затворено, но вече е възстановило работата си.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 6 до 12 април
Шефът на OpenAI: Изкуственият интелект ще лекува болести, но може да създава и опасни патогени
Скандал с банка и картини: Мексико протестира срещу изпращане на произведения на Фрида Кало и Диего Ривера в Испания
Времето: Облачно, ветровито, а на места и дъждовно
Шефът на МАЕ: настоящата петролна и газова криза е по-тежка от тези през 1973, 1979 и 2002 г. взети заедно
Може ли любопитството да бъде суперсила?
Германия изтегля партиди безалкохолна бира от пазара, защото се превърнала в алкохолна
NEXT LEVEL HR 2026: Хора, заплати и резултати: защо повече инвестиции не водят до повече ефективност?