Корфу ще бъде домакин на „Моята голяма гръцка сватба 3”

Политика за бисквитки

Актьорите от филма My Big Fat Greek Wedding (у нас е известен като „Моята голяма гръцка сватба”) се събират отново – този път на Корфу, за да снимат третия филм от поредицата. Това съобщи Greek Herald.

Потвърждението за снимките идва 13 месеца след като за пръв път бе обявено, че историята, по сценарий на канадската актриса с гръцки корени Ниа Вардалос, ще бъде продължена.

Според Corfu TV News снимките ще се проведат на острова между 5 юли и 3 август тази година. Подробности около сюжета не бяха разкрити. Лентата ще бъде посветена на Майкъл Константин – патриарха на Гас Портокалос, който почина през август 2021 г.

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

„Камаз“ разработва безпилотни автобуси
Ефремова заяви, че няма да допусне запазване на настоящото ниво на минималната работна заплата от 1 януари 2027 г.
Емоционалната устойчивост се превръща в най-ценното умение в работата
Милиардерът Питър Тийл придоби 1% дял в аржентинска петролна компания, работеща във „Вака Муерта“
Има ли по-добър от Джон Ву? Ще снимат римейк на „Лице назаем“
Най-кратките литературни шедьоври в историята
Mission Point: AI изисква еволюция на начина на работа на бизнеса
Над 1600 нарушители с е-тротинетки са санкционирани в София от началото на годината
Какво можем да научим от „Седмицата за размисъл" на Бил Гейтс
Ето как можем да подадем сигнал до Европейската прокуратура
Поевтиняване на горивата у нас, изплатени са близо 13 млн. евро компенсации
Кратка история на автомагистрала „Тракия”