Джей Лос и Стив Тайлър - жури на American Idol

Джей Лос и Стив Тайлър - жури на American Idol

Поп звездата Дженифър Лопес и бившият вокалист на „Аеросмит” Стив Тайлър ще бъдат съдии в следващото, десето американско издание на реалити формата за певци American Idol.

Трима от предишните четирима представители на журито в САЩ се оттеглиха от участие поради различни причини, пише BBC. Така на Лопес и Тайлър ще партнира само един от познатите съдии – продуцентът Ранди Джексън.

Според американското издание „Пийпъл” за участието си в журито Лопес ще получи хонорар от 12 млн. долара. „Търсим следващия Майкъл Джексън!”, заяви певицата по време на пресконференцията за представяне на предстоящия сезон на шоуто.

Въпреки, че тази година гледаемостта на предаването спадна рекордно, American Idol остава най-гледаното забавно предаване в САЩ.

Шоуто ще се завърти по американските телевизии през януари 2011 г. Ще бъде излъчено и във Великобритания.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Бойко Борисов: Вече нямаме мнозинство за правителство, ГЕРБ, ИТН и БСП са малцинство със 100 депутати
Проект: Здравните кабинети в детски градини и училища с нови изисквания и дейности
Европейски рекорд за всички времена: Турция измери 50,5 градуса по Целзий
Поредна нощ на протести в Украйна: Демонстрантите обвиниха Зеленски в авторитаризъм
Меси получи наказание за отказа да играе в Мача на звездите в САЩ
Лятото не е само сезон - то е двигател на по-високите печалби в някои бизнеси
Сръбските власти затвориха ресторант на световния режисьор Емир Кустурица в eтноселото Дървенград
На днешната дата, 27 юли. Имен ден празнуват Добрин, Добри и Панталей