Египетски милиардер купува остров за бежанци
Общество
Обновена 10:21ч., 15.09.2015
Египетският милиардер Нагиб Сауирис, който предложи да купи средиземноморски остров, за да настани там сирийски бежанци, каза днес, че е в преговори за закупуването на два частни гръцки острова.
Бизнесменът обяви по-рано този месец, че търси да купи остров, на който да може да подслони сирийски бежанци и да им осигури работни места "за изграждане на новата им страна", припомня БГНЕС.
В комюнике на компанията на Сауирис се казва, че той е намерил два гръцки острова, които са частна собственост и които са много подходящи за неговия проект.
Свързахме се със собствениците и изразихме интерес за преговори с тях, се казва в съобщението.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Времето: Още следобедни валежи
България |Новият златен стандарт за доверие в марките
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 15 май. Международен ден на семейството
На днешната дата |Служебните бележки за явяване на матура могат да бъдат и на електронен формат
България |На днешната дата, 15 май. Международен ден на семейството
На днешната дата |Новият златен стандарт за доверие в марките
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |Служебните бележки за явяване на матура могат да бъдат и на електронен формат
България |Унгария привика руския посланик след мащабна атака с дронове близо до границата с Украйна
Свят |Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Автомобили | Advertorial |Терзиев връща за преразглеждане решението за строежа на 22-етажна сграда в "Младост"
Политика |ЕС към Лондон: Смекчете „червените линии“, ако искате истинско сближаване
ЕС |ADVERTORIAL
Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Fibank осъществи най-значимото международно пласиране на българска банка с две емисии облигации на обща стойност от 310 млн. евро
Коментари
Няма въведени кометари.