Започва допитване за какво да се харчат европарите у нас до 2020 г.
Над 300 възможности за гражданите да изразят своето желание за какво да бъдат разходвани европейските средства се откриват от днес, съобщи Дарик.
През следващите две седмици всеки ще може да изкаже своите виждания на откритите в 264-те общини приемни на мрежата от 28 информационни центъра.
Кампанията, под надслов „Да създадем заедно България 2020 г.", има за цел да потърси мнението на гражданите какво според тях трябва да се промени с помощта на европейските средства.
Експертите от мрежата ще предоставят и информация относно новите програми и актуалните възможности за финансиране на проекти. Инициативата ще премине в две основни фази.
По време на първия етап ще бъде направено допитване до гражданите за техните нужди и желания. Във втората фаза получените предложения ще бъдат обобщени и представени на потенциалните бенефициенти по програмите, които могат да ги реализират. Кампанията ще завърши със серия специални събития в цялата страна на 9 май - Деня на Европа. Тогава ще бъдат представени и резултатите от проучването, както и проектните идеи, които ще бъдат предложени за изпълнение.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Детектив ветеран споделя какво трябва да направите, когато усетите, че някой ви лъже
Техники за успех |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 30 юли. Рождениците днес
На днешната дата |Bloomberg: Schneider Electric преговаря за придобиването на Shelly Group за 1,3 млрд. евро
Компании |Стоянов: Правителството търси самолети МиГ-29 само за резервни части
Политика |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Детектив ветеран споделя какво трябва да направите, когато усетите, че някой ви лъже
Техники за успех |На днешната дата, 30 юли. Рождениците днес
На днешната дата |Цитат на деня
Цитат на деня |Bloomberg: Schneider Electric преговаря за придобиването на Shelly Group за 1,3 млрд. евро
Компании |Стоянов: Правителството търси самолети МиГ-29 само за резервни части
Политика |10 вечни цитата на модния диктатор Кристиян Диор
Лица | Advertorial |Прости съвети как да заобичаме живота повече
Техники за успех | Advertorial |Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
Любопитно30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
БългарияПод 9% от българските компании използват AI
КомпанииТася Тасова: Бизнесът печели от вероучението
Общество9 идеи за безплатна реклама
От кариерни контакти до първа среща: LinkedIn се превръща в неочаквана платформа за запознанства
ТехнологииЕлементарна логическа задача, на която повечето студенти в Харвард отговарят погрешно
МаркетингФилмът „Подслон” на Драгомир Шолев с престижна награда от фестивала в Одеса (трейлър)
БългарияГлад за готови апартаменти в Пловдив на фона на прогнози за нов скок на имотните цени под тепетата
ИкономикаБългарските газови резерви: Между мита и реалността
ЕнергетикаADVERTORIAL
Vivacom надгражда развитието на своите лидери с нова обучителна концепция
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София
Коментари
Няма въведени кометари.