Фалшив сигнал за бомба блокира Холивуд

Фалшив сигнал за бомба блокира Холивуд

Полиция затвори централната част на Холивуд  в Лос Анжелис заради подозрителен автомобил, в който може да има взривни вещества. Автомобилът е бил оставен близо до "Долби Тиътър" в развлекателния център "Холивуд енд Хайленд", където в неделя ще бъде церемонията за „Оскарите”, отбелязва "Лос Анжелис Таймс".

Според изданието мъж съобщил, че в багажника на колата му има боба, след като бил задържан за опасно шофиране.  Това е съобщил представител на полицейското управление.

След това полицията приложила стандартния протокол и отцепила улиците в радиус три квартала  от любимата за туристите част на града.

Сапьорите се опитали да отворят багажника. Според посетител на "Холивуд енд Хайленд", който станал очевидец на операцията, багажникът се отворил с трясък, но нямало дим или огън.

Малко след това официалните представители на полицията обявиха, че бомба не е имало. Собственикът на колата е задържан. Не се уточнява дали той е заплашен от допълнителни обвинения заради фалшивия сигнал.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Стартъп за $1.5 млрд. фалира, представял 700 индийски програмисти за AI алгоритъм
На днешната дата, 7 юни. Имен ден празнуват Валери и Валерия
КЕВР предлага поскъпване на тока и парното с 5% от следващия месец
Петър Дилов: Присъединяването към еврозоната ще повиши покупателната способност на българите
Скандалният инфлуенсър Анрю Тейт остана без шофьорска книжка в Румъния
Тръмп: Си Цзинпин ще възобнови износа на редкоземни минерали за САЩ
Неизвестно за известните: Модният революционер, на когото маркиза и звезди донасят късмет и пари
Защо Германия иска да отмени един от националните си празници?