„Това съм аз“ - новата реклама на Adidas в Китай


В Китай идеята гражданите свободно да изразяват себе си не е нещо, което открито се окуражава и промотира. Знаем, че там човек може да бъде арестуван за изразяване на личното си мнение.

В тази връзка, за да се отличи и в духа на фирмените си ценности, немският спортен гигант Adidas представя модната си линия Originals провокативно, с кратка реклама с участието на млади, активни хора от страната.

Мотото на кампанията му е „Това съм аз“. Тя се провежда под хаштага #thisisme и изтъква индивидуалността на човека. Това всъщност е основният фокус на бранда - разбирането, че всеки човек е оригинален и трябва да се запази такъв. Което е обратно на политическата доктирина в многолюдната азиатска държава.

Вижте. 

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

„Файненшъл таймс“: Тръмп е призовал Зеленски да приеме условията на Путин за край на войната
Oreo трансформира пешеходните пътеки в бисквитки, за да стимулира импулсивните покупки
Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 20 до 26 октомври
Хлапето-милиардер: Ето в какво инвестира парите си суперзвездата на НБА ЛеБрон Джеймс
На днешната дата, 20 октомври. Рождениците днес
Предстоящият вот за Олимпийските игри - лакмусов тест за Германия
Антарктида започва да прилича все повече на Гренландия – и това не е добре
Стотици хиляди излязоха на протест срещу политиката на Тръмп