Швейцария замрази активи, свързани с Николас Мадуро
Швейцария замразява всички активи, депозирани в страната, които са свързани с венецуелския президент Николас Мадуро и неговите съдружници, след като той бе арестуван от САЩ. Това обяви днес Федералното събрание (парламентът) на Швейцария, цитирано от Ройтерс.
Мярката, която влиза в сила незабавно за период от четири години, цели да предотврати изтичането на потенциално незаконни активи и допълва съществуващите санкции срещу Венецуела от 2018 г., уточнява Федералното събрание.
Замразяването на активите не засяга членове на настоящото венецуелско правителство, а Швейцария посочи, че ще върне всички средства на венецуелския народ, за които се установи, че са били придобити по незаконен път.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Върнете стратегическия сторителинг обратно в центъра на растежа
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 23 юли. Рождениците днес
На днешната дата |Депутатите одобриха бюджетите на ДОО и НЗОК за 2026 година
България |Nikkei: Световната верига Marriott отваря няколко луксозни хотела в Непал
Компании |Технополис стартира предварителните поръчки на новите сгъваеми смартфони Samsung Galaxy Z и смарт часовници Galaxy Watch
Технологии | Advertorial |Върнете стратегическия сторителинг обратно в центъра на растежа
Маркетинг |На днешната дата, 23 юли. Рождениците днес
На днешната дата |Времето: Жълт код за дъжд и гръмотевици в цялата страна
България | Advertorial |Откриха втория гроб на Сюлейман Великолепни в Унгария
Открития |Откраднаха 100-килограмова златна монета от музей в Берлин
Свят |Тайната на продуктивността: Работете по-малко, вършете повече
Управление | Advertorial |Българин за първи път в книгата на най-влиятелните PR експерти в света
Лица |ADVERTORIAL
Технополис стартира предварителните поръчки на новите сгъваеми смартфони Samsung Galaxy Z и смарт часовници Galaxy Watch
Постигаме повече заедно: cargo-partner и Nippon Express напредват с интеграцията в Словакия, Полша и Австрия
Коментари
Няма въведени кометари.