Финанси
|Компании
|Енергетика
|Икономика
|0% лихва по кредитните карти от Fibank до края на 2024 г.
До края на 2024 г. Fibank (Първа инвестиционна банка) ще издава кредитни карти Visa и Mastercard с 0% лихва. В новата промоция на банката участват кредитните карти на двата бранда, издадени до 31.12.2024 г.
Картите ще бъдат с 0% лихва за първите три отчетни периода от датата на издаване, при условие че клиентите са заплатили минималната погасителна вноска и нямат просрочени плащания повече от 30 дни от датата на падежа на всяко дължимо плащане към банката.
Друго основно предимство на кредитните карти от Fibank е, че са без годишна такса за първата година, като при активно използване на картата и достигане на определен лимит плащания с нея, клиентите няма да дължат такса и за всяка следваща година. Първа инвестиционна банка не начислява такси и за кандидатстване, и издаване на кредитните карти.
Клиентите на Fibank получават и допълнителни услуги, сред които:
- Бонус програма cashback: до 1% (до 250 лв.) по карта в рамките на 6 месеца;
- Безплатна застраховка „Пътуване в чужбина“ от Generali;
- Бонус програма с booking.com за 3% cashback за всяка резервация.
Клиентите имат пълен контрол над картите си по всяко време през мобилното приложение на банката – My Fibank, като имат възможност напълно сами да променят лимитите по картите си, да ги замразят или блокират при необходимост. Картите могат да бъдат дигитализирани както в My Fibank, така и в други мобилни портфейли – Apple Pay, Google Wallet (Fitbit Pay) и Garmin Pay.
ПИБ предоставя възможност за изцяло дистанционно кандидатстване за кредитна карта – през сайта на банката или дигиталното ѝ банкиране, както и във всеки офис на банката в цялата страна. Дигитализацията, броят трансакции и сигурността на плащанията с карти от Fibank правят банката лидер в картовите разплащания през последните 15 години по обем трансакции в търговските обекти с кредитни карти в България.
Пълните условия на промоцията са публикувани на сайта на банката.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Цитат на деня
Цитат на деня |Bosch създава роботи, за да промотира иновациите в чистачките (Видео)
Маркетинг |На днешната дата, 21 март. Световен ден на поезията и гората, Международен ден на кукления театър
На днешната дата |Мениджърът на националите на Англия повика за Световното вратар без нито един мач във Висшата лига
Спорт |Турция връща ценни антики с помощта на изкуствен интелект
Свят |Bosch създава роботи, за да промотира иновациите в чистачките (Видео)
Маркетинг |На днешната дата, 21 март. Световен ден на поезията и гората, Международен ден на кукления театър
На днешната дата |"Франс прес" осведомява света за находчивостта на българските измамници
България | Advertorial |Шофирането на суперавтомобил не е толкова яко, колкото изглежда
Автомобили |Dacia пусна онлайн конфигуратор
Автомобили |Южна Корея чака милиарди от концерт на поп групатата BTS
Икономика |Спасените тайландски момчета: "Това е чудо!" (снимки и видео)
Общество | Advertorial |Появи се постер на „Тъмната кула” по Стивън Кинг
Екран |ADVERTORIAL
УниКредит дава начало на второто издание на ESG обучителната си програма си програма Skills for Transition
Системата на Кока-Кола в България с престижно отличие от БФБЛ за принос към обществото и устойчивото развитие
Коментари
Няма въведени кометари.