Полицай се самоуби на Златни пясъци

Полицай се самоуби на Златни пясъци

42-годишен полицейски служител е намерен прострелян в главата в курорта "Златни пясъци", съобщиха от Областната дирекция на МВР във Варна.

Тялото на служителя на МВР Иван Г., който е бил на смяна, е открито на пейка в района на Пето РПУ в морския курорт. Екипът на Спешна помощ само е констатирал смъртта на мъжа. На място е извършен оглед.

Говорителят на Варненската районна прокуратура Десислава Йотова съобщи, че се касае за самоубийство. Най-вероятно полицаят се е прострелял с личното си оръжие в слепоочието.

Не е известно Иван Г. да е страдал от някакво заболяване. Тялото е транспортирано за аутопсия във Варна. Според колегите на полицая той е бил съвестен в работата си и не е споделял за проблеми.

По случая е образувано следствено дело.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Неизвестно за известните: Пастир на кози става символ на лукса и измисля прочутата фраза „Клиентът винаги е прав“
Най-голямата компания за фотоволтаични централи в България консолидира финансовите си отчети по нов начин
Байдън, Камала Харис и Антъни Блинкен са лишени от достъп до секретна информация
Най-ценният шпионин и двоен агент на Запада Олег Гордиевски почина в дома си във Великобритания
Правилото на шахматиста
Нова концепция: Zara отваря магазин в китайски град с кафене и студио за създаване на съдържание
Цитат на деня
Силата на брандирането: Ръководство за стартъпи