VIVACOM осигурява постоянна работа на близо 40% от стажантите си

Job Мениджър

Българският телекомуникационен оператор VIVACOM стартира 15-та си Лятна стажантска програма за наемане на младежи. Всяка година близо 40% от стажантите във VIVACOM остават на постоянна работа в компанията след приключване на стажантската програма.

Телекомът обяви новото ѝ издание по време на Националните дни на кариерата. Това е 15-тата поред стажантска програма и ще протече под надслов “VIVARACE: Победителят си ти!“. Компанията ще даде възможност на 100 амбицирани младежи да работят в екип с доказани професионалисти в почти всички дирекции на компанията – ИТ, Архитектура, планиране и изграждане на мрежата, Продажби, Човешки ресурси, Маркетинг, Корпоративни комуникации, Финанси и други.

Всички желаещи могат да кандидатстват за стажантска позиция до 30-ти април тази година, като подадат CV и мотивационно писмо в сайта на VIVACOM.

В продължение на 3 месеца младежите ще работят по реални проекти и казуси и ще развиват нови умения в дигитална и иновативна среда. Освен работа на трудов договор с конкурентно заплащане и пакет социални придобивки, стажантите ще получат и още:

  • Обучения;
  • Конкурси и състезания с атрактивни награди;
  • Участие в мащабна доброволческа акция;
  • Препоръка и сертификат за успешно завършване на стажантската програма;
  • Възможност за назначаване на постоянна работа.

Всеки стажант има индивидуално назначен ментор, който ще го въведе в корпоративната среда, ще му поставя задачи и ще го напътства по време на стажа. 

 
Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Производител на тоалетна хартия в САЩ пуска производство от листата на растението хеспералое
Във ФИФА не знаели за плана на Инфантино да продаде правата за световните
Тръмп заяви, че САЩ и Израел са се съгласили да преустановят планирани нови удари срещу Иран
Шефът на Palantir Алекс Карп нарече AI индустрията „марксистка“
Намериха тялото на легендания алпинист Нирмал Пурджа
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Зам.-апелативният прокурор на Пловдив е третата номинация за новия състав на ВСС
Гърция увеличава необлагаемия лимит за електронни бонуси от клиенти на 6000 евро годишно
Работна група към социалното министерство обсъжда нови видове трудови договори
Спор с медиите: Тръмп заплаши с дълги присъди разпространителите на новини за недостиг на боеприпаси в САЩ
ЕК отпуска още 3,47 млрд. евро за Украйна за осигуряването на изтребители, дронове, ракети и средства за ПВО
Производител на тоалетна хартия в САЩ пуска производство от листата на растението хеспералое
САЩ искат Азия да използва техните AI модели, но Китай доминира при по-евтините предложения
Сигнал за бомба опразнил столичния мол на "Цариградско шосе"
ЕС обвини компанията Temu, че e възпрепятствала проверка на Европейската комисия в Ирландия
Земетресението в Япония върна назад възстановяването на историческия замък Кумамото
10 гатанки за деца, които затрудняват и възрастните
В Нидерландия купуват все повече електромобили заради данъчното облагане
Зеленски: Готови сме за преговори във всякакви формати и очакваме Уиткоф и Къшнър да бъдат активни
Кувейт обсъжда с други държави от Персийския залив изграждането на петролопровод, който да заобиколи Ормузкия проток
САЩ разполагат система за противоракетна отбрана в Израел след атаката на Иран
Старите трамваи по линии 20 и 22 в София ще останат поне още 2 години