Актуална пътна обстановка: Част от магистрала "Тракия" е затворена

Актуална пътна обстановка: Част от магистрала Тракия е затворена

 Автомагистрала "Тракия" е затворена за движение на моторни превозни средства от пътен възел "Зимница" до Бургас заради лоши метеорологични условия, съобщават от Агенция "Пътна инфраструктура". Шофьорите, пътуващи за Бургас могат да използват обходен маршрут през пътен възел "Зимница" - Елхово - Средец - Бургас.

Затворен за всички моторни превозни средства е пътят Камчия-Вресово в област Бургас, както и всички пътища в община Камен. Причината е снеговалежът и силните снегонавявания в района.

Затворени са пътищата Миролюбово-Каблешково, Бургас-Карнобат-Айтос, Камчия-Съединение, както и Ришки и Айтоски проход.

Пътищата в община Бургас са мокри и хлъзгави, на места частично заледени. 

Ограничава се движението за всички МПС по пътя между Мъглиж и Николаево, поради силен вятър, нулева видимост и снегонавявания

Отпадат всички ограничения за движение на моторни превозни средства по второкласния път Силистра-Добрич.

 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Шуменският звяр е черен леопард, дошъл от Исперих, откриха и следите му
Иранският парламент взе решение да бъде затворен Ормузкият проток, през него минава 20% от световния петрол
Генералният директор на МААЕ свиква извънредна среща заради Иран
Шефът на Пентагона: САЩ в Иран използваха за първи път в бойни условия 14 бомби за подземни съоръжения MOP
Властите в Истанбул забраниха планирания прайд и достъпа до централния площад Таксим и района Шишли
Професионален военен и фризьор са сред най-търсените професии в Нидерландия
На днешната дата, 23 юни. Рождениците днес
Техеран: САЩ и Израел взривиха дипломацията, запазваме си избор на всякаква защита