На кино под звездите в Пловдив
От 25 юли до 5 август в Пловдив започва Лятно Кино в Парка. За несравнимото кино изживяване под звездите са подбрани 10 от най-добрите заглавия от българското и европейско кино, а местата, на които ще бъдат прожектирани те са: Цар Симеоновата градина, Небет тепе, Младежкия хълм, парка край Гребната база и парка до Покрития мост на р.Марица (до Новотел Пловдив).
За среща с публиката за една от прожекциите в Пловдив пристига и Яна Маринова – главната героиня във филма „Привличане”, който ще можем да гледаме заедно с нея на 4 август 2018.
Другите български филми от афиша на Лятно Кино в Парка са комедията на Ивайло Пенчев „Летовници”; „Революция Х”, където на екрана ще видим звездното присъствие на Димитър Бербатов, Иван Тишев, Бойко Кръстанов, Стефка Янорова, Георги Кадурин, Александър Сано, Мариан Вълев и самата Гери Никол в първата си филмова роля и „Дъвка за балончета” - лентата, която ще ни върне детските спомени от края на 80–те години!
В програмата са включени и един италиански, един руски, два испански и два френски филма. „Операция „Златна раковина” и „Племето” ще ни разсмеят в типичен испански стил, а „Да играеш мъртъв” и „Гийом, момчета, заповядайте на масата” ще ни накарат да се замислим с усмивка за шегите на живота.
Черната комедия „Перфектни непознати” ще докаже за пореден път защо италианците са добри в киното, а филмовият маратон ще завърши с прожекция на руския хит „Кухня: Последната битка”.
Инициативата е част от програмата на Пловдив – европейска столица на културата 2019 и цели да превърне любимите градски локации на пловдивчани в кино салони на открито! Всички прожекции са с абсолютно свободен вход – от вас се иска само да споделите уникалното преживяване на лятното кино с приятели и да си носите нещо за сядане.
Прожекциите са от 21 ч., но ви препоръчваме да заемете удобно места по-рано, за да се насладите на перфектно лятно приключение под звездите.
Програмата по дати и локации може да видите тук.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Нарушение на естонското въздушно пространство от руски самолет предизвика реакция на НАТО
Свят |Акциите на Xiaomi поскъпнаха след представянето на нови AI модели и предстоящия фейслифт на електромобила SU7
Компании |УниКредит дава начало на второто издание на ESG обучителната си програма си програма Skills for Transition
Компании | Advertorial |Гръцкият туристически сектор се готви за сезон с несигурност и намалени резервации
Икономика |Новите OLED телевизори на Samsung: Вижте разликата, почувствайте интелигентността
Технологии |На днешната дата, 19 март. Имен ден празнуват Дария, Дарин, Дарина и Найден
На днешната дата |Valeo Foods Group придобива българската компания „Престиж-96“ АД
Компании |Времето в четвъртък: Облачно с краткотрайни превалявания
Общество |Неизвестна картина на Ел Греко беше открита маскирана под фалшификат във Ватикана
Свят |Гибелта на „загниващия“ Запад – прогнозата, която се „сбъдва“ вече два века
Свят |Три начина да увеличите видимостта на бизнес профила си в Google
Маркетинг |Великобритания се сблъсква с "безпрецедентна" епидемия от менингит
Свят |Тръмп заплаши да „взриви“ най-голямото газово находище на Иран, ако Техеран отново атакува катарската LNG инфраструктура
Свят |ADVERTORIAL
УниКредит дава начало на второто издание на ESG обучителната си програма си програма Skills for Transition
Системата на Кока-Кола в България с престижно отличие от БФБЛ за принос към обществото и устойчивото развитие
Коментари
Няма въведени кометари.