Симеон II прие в двореца „Врана“ гости на Парижкия бал

Общество

Царят посрещна в двореца “Врана” почетните гости на третото поредно издание на Парижкия бал. Това съобщиха от пресофиса на Н. В. Симеон II.

Балът се провежда под патронажа на Цар Симеон и Царица Маргарита и е с благотворителна цел. Набраните средства ще бъдат предоставени на Националното училище по танцово изкуство в София.

Организаторът на бала Христо Куртев представи на Негово Величество Граф Дени дьо Каргорле, Беатрис Гарниер-Сусана, Надин Рабино, Патрисия Волпони, Пламен Русев, Жан-Мари Деманж и Росе Хелене Деманж.

За благотворителния търг Царят предостави ценна сребърна фруктиева от 19-ти век, принадлежала на дядо му Цар Фердинанд.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Легендарният 1200-годишен „Дъб на Робин Худ“ приключи живота си в Шеруудската гора
Кейт Бланшет обяви война на изкуствения интелект
Множество жертви и ранени след две мощни земетресения във Венецуела
Kaufland e първият ритейлър, който започва да отдава паркоместа под наем
Рокада във Ferrari след критиките към електрическия модел Luce
Зеленски: Украйна ще нанася превантивни удари по обекти, които Русия използва за военни цели
Времето в четвъртък: На морето - слънце, в планините - краткотрайни валежи
Забравете броя на последователите. Изграждайте марка, която наистина има значение