Питър Динклидж в реклама на Cisco (видео)


Звездата от "Игра на тронове" Питър Динклидж участва в нова реклама на американския ИТ гигант Cisco, с която компанията представя мрежови решения, "основани на интуицията". 

В кампанията - "The Network. Intuitive. Explained." - Динклидж разсъждава за хиперсвързаността на света, вървейки пеша из съвременен Лондон и задавайки си някои от най-големите въпроси за модерния свят (които нямат нищо общо с дракони и битки, а са сериозни и действителни). 

Cisco избира Динклидж за лице на кампанията за новия си продукт, докато той е в центъра на вниманието, по време на излъчването на седми сезон на "Игра на тронове" и особено сега, в навечерието на финала на сезона, който със сигурност ще е телевизионно събитие от световен мащаб. Това отбелязва изданието за маркетинг Adweek. 

Рекламата е от 3 минути и е на агенция Ogilvy & Mather в САЩ. 

"За да помогнем на бизнеса да разбере какво прави мрежата на Cisco, той трябваше да чуе за тези иновации по прост и надежден начин. Работихме с Ogilvy, нашата агенция, за да развием идея за видео", коментира в публикация в блог главният маркетингов директор на Cisco Карън Уокър. "Питър Динклидж е перфекният преносител на съобщението, заради неговата глобална слава и способност да говори смело, интелигентно и по задържащ вниманието начин", казва тя. 

Ето и рекламата. 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 1 март. Честита Баба Марта! Имен ден празнуват Марта, Мартина, Мартин
Десетки полети в Близкия изток бяха отменени, а пътниците останаха блокирани
Времето: Очаква ни топъл и слънчев ден
Иран потвърди смъртта на аятолах Али Хаменей
Неизвестно за известните: Изобретател на пароструйката прави фурор със статуята на Христос в Рио и пл. „Св. Петър“ в Рим
МВнР отправи предупреждение към българските граждани в региона на Близкия Изток
Иранският министър на отбраната и командващият революционните гвардейци са били убити
Андрей Гюров: Няма директна военна опасност за България