Жозе Моуриньо в реклама на Heineken, режисирана от Гай Ричи (видео)

Португалският селекционер и лидер на легендарните "Манчестър Юнайтед" Жозе Моуриньо се появява все повече в реклами, една от които е и тази - на Heineken, режисирана от Гай Ричи. 

Във видеото Моуриньо е заснет да произнася мотивираща реч на покрива на сграда, където вероятно се намира луксозният му апартамент. В края на речта Моуриньо крещи и призовава да се действа тук и сега, задружно, като един отбор, един легион. 

Съдействието на Гай Ричи ("Две димящи дула", "Гепи") за произнасянето на речта е очевидно - най-вероятно това точно не е словото, което Моуриньо би заявил в съблекалните на отбора, в полувремето на мач, отбелязва британският "Дейли Мирър". Но рекламата е епична, а треньорът полага усилия да даде от себе си повече емоция. 

Вижте!

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Възможно е Зеленски да участва на срещата Тръмп-Путин, но останалата част от Европа е изключена
Медузи спряха работата на най-голямата атомна централа в Западна Европа
Кристиано Роналдо се сгоди за приятелката си сред 10-годишна връзка и пет деца
НАТО оборудва полски вятърен парк в Балтийско море със сензори и радари
Тръмп нареди да махнат от централни места в Белия дом портретите на Обама и Буш – баща и син
Новата икономика: Кои страни в Европа предлагат най-добрата социална сигурност?
България вече съхранява слънчева енергия в батерии
Фалитите в Германия нарастват с най-бърз темп от октомври 2024 г.