Столичната топлофикация в готовност за поетапно спиране на парното

Manager News

"Топлофикация София" има готовност да започне поетапното спиране на парното, съобщиха от дружеството. Според наредбата това трябва да се случи до 30 април или ако средната денонощна температура в три последователни дни е над +12 градуса, както и прогнозата за следващите 7-10 дни да е за трайно затопляне.

Битовите клиенти могат да заявят дата за по-ранно спиране на отоплението, напомнят от дружеството. За целта те трябва да посетят най-близкия център за обслужване на клиенти, да попълнят заявление и да представят решение от Общото събрание на етажната собственост за по-ранно спиране.

Стопанските клиенти, в това число детските градини, училищата и здравните заведения, също могат да заявят по-рано изключване на парното. Достатъчно е директорът/управителят да изпрати писмено заявление в обслужващия ги топлорайон или в Централно управление на дружеството. 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Дания предупреждава за „фундаментални различия“ след разговорите в Белия дом за Гренландия
Президентът ще връчи третия мандат на АПС
Годишната инфлация в България се забави до 5% през декември 2025 г.
Bild: Първите войски на NATO пристигнаха в Гренландия поради заплаха от САЩ
Зеленски ще обяви „извънредно положение“ в енергийния сектор след руските удари
Времето в четвъртък: Слънчево през деня, облачно следобед
Петролът поевтиня, след като Тръмп заяви, че Иран няма план да екзекутира протестиращи
Легендарна верига за луксозни стоки на Пето авеню обяви фалит след 159 години история