Бойко Борисов: След 8 март или споразумение, или избори
Европа работи с коалиционни споразумения, а не със сглобки. Ние ще проявим хладнокръвие и на 5-и ще представим коалиционното споразумение, на 6-и ще го дам на ПП-ДБ да си го четат. Това каза пред журналисти Бойко Борисов.
По думите му, в дните между представянето на споразумението и оценките ще има възможност за разговори по коалиционното управление за целия мандат от излъчена преговаряща група.
"На 8 март Денков и Габриел ще са завършили оценките на министрите и, ако искат да разговаряме за коалиционно управление за целия мандат, ще имат време да си сложат бележки или да го преправят. На 8 март, ако сме се разбрали - вървим напред", допълни Борисов.
"Доколкото разбирам новите парламентарни избори ще бъдат за регулаторите, ние няма да работим за парламентарно мнозинство и Министерски съвет. Регулаторите се разпростират до голяма степен от това, което парламента и общините правят", допълни лидерът на ГЕРБ.
Той отново каза, че министърът на отбраната Тодор Тагарев не се справя с работата си. "От всичко, което във вчерашния ден разбрахме е, че господин Тагарев не е свършил и една пета от работата, която парламентът му е дал възможност да свърши", каза още Борисов.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Правилото 10-80-10 на Стив Джобс е още по-полезно в епохата на AI
Техники за успех |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 20 март. Честита пролет!
На днешната дата |Депутатите узакониха лобизма с понятието „представителство на интереси“
Политика |Хитлер победи Зелински на първия тур на местните избори във Франция
Любопитно |Правилото 10-80-10 на Стив Джобс е още по-полезно в епохата на AI
Техники за успех |На днешната дата, 20 март. Честита пролет!
На днешната дата |Цитат на деня
Цитат на деня |Европейските авиокомпании предупреждават: по-високите цени на горивата ще се платят от пътниците
Бизнес |Депутатите узакониха лобизма с понятието „представителство на интереси“
Политика |Летище Варна с нов терминал
България | Advertorial |Нов рекламен филм от Тайланд успя да разплаче света
|Д-р Гассан Мохамед: Добрият доктор никога не спира да търси нови знания
Общество | Advertorial |ADVERTORIAL
УниКредит дава начало на второто издание на ESG обучителната си програма си програма Skills for Transition
Системата на Кока-Кола в България с престижно отличие от БФБЛ за принос към обществото и устойчивото развитие
Коментари
Няма въведени кометари.