Български родители пратиха писмо на семействата на загиналите белгийски ученици
"Мили хора, ние най-добре знаем, че няма думи, които да Ви утешат. Няма сила, която да намали скръбта Ви. Знаем, защото сме като Вас, защото сме изпитали и продължаваме да изпитваме тази всепоглъщаща мъка. Нищо не може да се сравни със загубата на дете. Никой не заслужава да преживее това!" Така започва писмото на български родители, загубили децата си в катастрофи и други пътни инциденти до майки и бащи в Белгия, които преживяха най-голямата трагедия в живота си тази седмица.
22 белгийски деца загинаха в автобусна катастрофа на връщане от ски ваканция в Швейцария. Писмото е изпратено до посолствата на Белгия и Холандия в израз на съпричастност и съчувствие към почернените семейства.
"Знайте, че в мислите си сме със Вас, че в България има хора, които скърбят за Вашата загуба и се молят за вас!", пишат още българските родители.
"Ако можехме да отнемем част от мъката Ви и да я прибавим към своята, бихме го сторили. Бъдете силни, колкото и невъзможно да е това. Ние сме с Вас, защото сме като Вас.", завършва съболезнователното писмо.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Синът на норвежката престолонаследничка получи четири години затвор за две изнасилвания
Свят |Актрисата Ан Шедийн от прочутия сериал "Алф" почина на 77-годишна възраст
Свят |Два случая на кърлежов енцефалит са регистрирани у нас за кратък период
Наука и Здраве |НСИ отчете годишна инфлация от 6.9% през май
Икономика |Среща с успеха: Макс Баклаян гостува на Sofia Up на 21 юни
ПР и събития |Звездите за бизнеса от 15 до 21 юни: Лятното слънцестоене носи нова динамика в идеите и комуникацията
Хороскоп |ЦИК обяви имената на 240-те депутати в 52-рото Народно събрание
Политика |Тръмп: САЩ и Иран постигнаха споразумение за прекратяване на войната
Свят |Как ще намалим разликите в заплатите между мъжете и жените у нас?
България |Цената на електроенергията за бизнеса скача с над 43%
Енергетика |Правителството планира 19 млрд. евро инвестиции в отбраната
България |На днешната дата, 15 юни. Рождениците днес
На днешната дата |ФИФА ще плати на съдията от Сомалия, който не бе пуснат на Световното
Спорт |ADVERTORIAL
Blink parking се превръща в естествения дигитален избор за плащане на паркирането в зона
cargo-partner разширява европейската си мрежа за автомобилен транспорт в отговор на нарастващото търсене и тенденциите за nearshoring
Коментари
Няма въведени кометари.