Изчезналата данъчна служителка от Враца убита от мъжа си

Изчезналата данъчна служителка от Враца убита от мъжа си

Изчезналата данъчна служителка от Враца е била открита мъртва при врачанското село Главаци. Основен заподозрян за убийството е съпругът й.

43-годишната данъчна служителка Дореми Джорлева бе в неизвестност от 4 януари. Обявена бе за общодържавно издирване на 10 януари. Джорлева е работила в НАП-Враца от 10 години.

От момента на заявяването на изчезването на жената от съпруга й, са проведени оперативно-издирвателни мероприятия и е работено по всички възможни версии. В една от версиите е бил заподозрян и съпругът на изчезналата данъчна служителка. При проведено събеседване в Института по психология на МВР, и проведен полиграфски тест, съпругът е направил пълни самопризнания – каза вътрешният министър Цветан Цветанов за „Фокус”.

Сред неговите самопризнания е посочил и мястото, в което е извършено убийството, и е изоставен трупът.

Полицията изяснява дали става дума за умишлено убийство или за убийство по непредпазливост по случая с мъртвата данъчна служителка от Враца.

Трупът е намерен в местността „Мътница” между Враца и Вършец на повърхността, в една канавка до пътя. Човешките останки са силно оглозгани от животни. Според полицията, убийството е извършено на 4 януари, откогато жената е в неизвестност.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Навици за постигане на висока емоционална интелигентност
Учени от Обединеното кралство направиха рядко откритие, свързано с гъбите
Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 6 до 12 октомври
На днешната дата, 6 октомври. Имен ден празнуват Тома, Томислав и Томислава
Изследователи откриха микроби, които са в капан на арктическите ледове вече 40 000 години
Зафиров: До вторник всички министерства са длъжни да докладват готовността си за реакция при бедствия и аварии
Министерството на туризма превръща България в домакин на световен винен туристически форум
Eвропейската космическа агенция откри четвъртата си антена за сигнали от далечния космос