Нощта на „Фамилията”

Общество

Създателите, творците, артистите и партньорите, които стоят зад успеха на сериалите по bTV, се събраха за предстоящия старт най-новата продукция „Фамилията“. Звездите на специалното събитие „Фамилията на българските сериали“, актьори от всички кино проекти на bTV, дойдоха в столичния клуб „Тифани”.

За новия сериал говориха Стефан Данаилов и Ваня Цветкова, изпълнители на главни роли във филма, както и продуцентите Гочев, Митовски и Цанков.

Веднага след старта на „Фамилията” bTV започва работа по четири нови сериала в различни жанрове, както и на игрални филми. Това съобщи в своето приветствие към „Фамилията на българските сериали” Вики Политова, председател на УС и генерален и изпълнителен директор на bTV Media Group.

„За 3 години вложихме близо 20 милиона лева в труда и таланта на над 1100 български специалисти, творци и артисти, ангажирани до момента в шестте сериала на bTV”, съобщи още тя.

Асен Блатечки, който влиза играе главния герой във „Фамилията“, поздрави домакините, гостите и колегите си със специално видео, заради представление в Бургас той не успя да присъства на партито. Водещи на събитието бяха младите звезди от Революция Z - Иван Тишев и Мона Недева.

Стартът на новия сериал „Фамилията“ е в неделя, 7 април, от 20:00 часа.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Новата система за влизане в ЕС окончателно влиза в сила от днес
Великобритания отхвърля идеята за такси в Ормузкия проток
Министър Найденов: АПИ дава по 2 млн. на месец за държавна пътна помощ
Зеленски: Ремонтът на петролопровода „Дружба“ ще бъде завършен тази пролет
Полицията със спецакция за безопасността на движение по пътищата по празниците
„Кралицата на кетамина“ получи 15 години затвор за смъртта на звездата от „Приятели“ Матю Пери
КНСБ: Великденската трапеза у нас тази година е по-скъпа с около 11%
Венецуела прие нов закон за минната индустрия, отварящ вратата за чуждестранни инвеститори