Президентството обяви конкурс за ново лого на наградите „Джон Атанасов“

Президентството обяви конкурс за ново лого на наградите „Джон Атанасов“

Администрацията на президента Росен Плевнелиев обявява конкурс за оригинално и разпознаваемо лого на наградите и грамотите „Джон Атанасов“.

Наградите се връчват за забележителни постижения в сферата на информационните и комуникационните технологии. Инициативата отличава обещаващи млади учени и се провежда в памет на най-знаменития изследовател от български произход в областта на информационните технологии, дал значим тласък на съвременното развитие на света.

„Каним всички графични дизайнери с въображение и добри идеи да се включат в конкурса. Изборът ще бъде направен от специализирана експертна комисия. Победителят ще получи плакет и грамота от президента, а авторските права върху произведението ще бъдат откупени срещу сумата от 1500 лв. Ще бъдат връчени и две поощрителни награди“, посочват от президентството.

Проекти за участие в конкурса могат да се предават до 31 юли 2014 г. Комплектът документи се подава на е-mail адрес: nagradajohnatanasoff@president.bg или лично на адрес: София, бул. „Дондуков“ №2, за конкурса за лого на отличията „Джон Атанасов“.

Правилата за участие, съставът на журито и необходимите документи може да откриете тук.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

България на две скорости: София се движи напред, а периферията изостава
Kaufland България получи инвестиционен кредит от УниКредит Булбанк в подкрепа на устойчивата си експанзия
Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 17 до 23 ноември
Румен Спецов официално вече е особен управител на дружествата на „Лукойл“ у нас
ООН съобщи за безпрецедентна жилищна криза в Украйна заради войната
Украйна и Франция подписаха декларация за купуване на 100 изтребителя Rafale
Аукционна къща в Германия пусна на търг предмети от Холокоста и предизвика скандал с Полша
Китай откри най-голямото находище на злато от 1949 г. насам