Тим Кук описва екологичната мисия на Apple (видео)


„По-добре. Това е силна дума и мощен идеал. Тя ни кара да гледаме към света и да искаме повече от всичко да го подобрим. Да въвеждаме иновации. Да подобряваме. Да изобретяваме отново. Да го правим... по-добър. Това е нашето ДНК. И по-добре не може да бъде по-добре, ако не се отнася за всичко. За продуктите ни, за ценностите и дори за по-силно обвързване с опазването на околната среда в бъдеще. Да използваме зелени материали, не опаковки. Да правим всичко, което можем, за да пазим продуктите ни от сметища. Промени, които ще бъдат от полза за хората и планетата. За нас „по-добре“ е сила на природата. Тя ни кара да създаваме неща, които никога не сме си представяли...“

Това казва шефът на Apple Тим Кук в ново рекламно видео, разпространено от компанията. Идеята е то да популяризира екологичната мисия на Apple, но всъщност посочва и същинската цел, към която компанията се стреми още от времената на Джобс – да бъде най-добрата и най-иновативната в сегмента си с производство на мобилни устройства.

Макар и на екологична тематика, видеото се възприема от зрителя като много подобно на легендарната реклама на Apple „The Crazy Ones”, отбелязва Business Insider. Ето го и него.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Какво се случва в Иран?
Холандският премиер заяви, че удари по Иран не са в съответствие с международното право
Тръмп настоява за „безусловна капитулация“, докато войната с Иран навлиза във втората си седмица
Тръмп се закани да удари Иран „много силно“, след като Техеран заяви, че няма да се предаде
Исландия обмисля референдум за подновяване на преговорите за членство в ЕС
Неизвестно за известните: Ластичен клин от фабрика за кисело зеле прави сексуална революция в ските и киното
Компанията, която работи с Лейди Гага и Тейлър Суифт, се отказа от листване на борсата в САЩ
Евакуация от Близкия изток: Още 180 българи се прибират от Дубай