Пенсионер спечели близо 14 млн. долара от лотарията в Канада

ПР и събития

Късметът може да те навести по всяко време и поредното доказателство за това е 78-годишният канадски пенсионер Леон Хиртъл. Той спечели от местната лотария 13,8 млн. долара,  съобщи представител на асоциацията „Атлантик Лотари”, провеждаща в страната около десет лотарийни игри.

Хиртъл е жител на селище на остров Бел в провинция Нова Скотия. Цял живот е бил рибар. Пенсионирал се преди две години, когато изтекъл лиценза му за риболов.

Това не е първата му печалба от игри на щастието. Самият Хиртъл споделя, че преди 30 години пак е имал попадение, но тогава сумата била само 1000 долара. Щастливецът още не е решил какво да прави с парите си.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Standard and Poor’s повиши перспективата пред рейтинга на България от стабилна на положителна
Възстановиха електроснабдяването в Куба след масовото спиране на тока
Абровски определи като "тирания" отношенията между производители и търговски вериги
Унищожават 859 кг био храни от склад в София заради манипулиране на сроковете на годност
Времето: Жълт код за обилни валежи в 12 области
Демерджиев посочва икономическата престъпност сред приоритетите на МВР
Пеканов: Инфлацията в момента е основно предизвикателство за всички граждани