Конкурсът на конкурсите започна

Политика за бисквитки

Президентът Румен Радев е патрон на конкурса, заключителната церемония съвпада с 20-годишнината на списание „Мениджър”

Скъпи читатели,

С гордост Ви съобщаваме, че вече стартирахме конкурса “Мениджър на годината 2018” - най-престижното и обективно национално бизнес състезание.

11. издание на конкурса отново ще събере, представи и награди големите личности в бизнеса, хората, които създават качествени продукти, които осигуряват много работни места, плащат данъци, внедряват нови технологии и прилагат най-високи стандарти.

Защо казваме, че конкурсът “Мениджър на годината” е най-обективното национално бизнес състезание в България? Защото участниците се оценяват от световната консултантска компания “Делойт” по специално разработена за конкурса методология в три етапа. Първият е по документи - участниците трябва да имат 20 млн. лв. оборот или 50 души персонал, от поне две години да управляват компанията и половината от времето да живеят в България. Във втория се оценяват финансовите резултати и добрите управленски практики. Излъчват се десет финалисти.

Третият етап е за оценка на личностните качества на финалистите. Съдружниците в “Делойт” правят интервюта с всеки, с подчинени и партньори и изготвят 360-градусова оценка. После обществен съвет от личности с безукорна репутация валидира оценките. Няма пари под масата, няма втори план. “Мениджър” и “Делойт” гарантираме за това.

През тази година патрон на конкурса е президентът на Република България Румен Радев.

Това е категоричен израз на подкрепата, която президентската институция оказва на конкурса.

Заключителната церемония 2018 съвпада с 20-годишнината на списание “Мениджър”. Това е още една причина да погледнем напред в бъдещето. През тази година конкурсът и заключителната церемония ще носят нова емоция и нов заряд.

Всеки участник е победител в конкурса, който утвърждава престижа на мениджърската професия. Затова Ви каним да подадете документи за участие. “Мениджър на годината” дава добавена стойност на всеки, който се включи в него.

Без състезание няма победа.

Очакваме Ви в конкурса!   

Списание “Мениджър”

Документи за участие се приемат до 31 юли 2018г.

Конкурсът на конкурсите започна. Очакваме ви и ви желаем успех!

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Русия затваря железопътните гранични пунктове с Финландия, Естония и Латвия
Гергана Манолова е новият изп. директор на Сдружението на фамилния бизнес в България
Президентът на Финландия: Украйна вече е спечелила войната срещу Русия
Роналдо постави антирекорд за последните две световни първенства по футбол
Феновете на Тейлър Суифт купиха фасове и боклуци от сватбата ѝ за по 25 долара бройката
От 1 август се повишават минималните осигурителни прагове
Ройтерс: Марк Зукърбърг казва, че технологията за AI агенти напредва по-бавно от очакваното
Пентагонът създаде централизиран команден център за дронове
„Context by Мениджър“, Епизод 6: „Бюджет 2026“ под лупа
Марта Кос към Скопие: Не губете време в оправдания и не изпускайте този прозорец на възможности за начало на преговори с ЕС
Играта на Vivacom „Кало Змея: Гръм & Run“ e номер 1 за България в Google Play и App Store
Турция затвори пристанищата си за ЛГБТК+ круиз с 2000 пътници: „Не отговаря на нашите морални ценности“