Благородна Здравкова на гости на „Софийски истории“

Общество

Култура, образование, спорт и младежки дейности – едно направление с много отговорности. Свързващото звено между тях е едно – младите хора, бъдещето на града. Днес имаме среща с човека, който дирижира този цял оркестър от събития, хора и каузи – Благородна Здравкова, заместник-кмет в направление „Култура, образование, спорт и младежки дейности“.

Какво е да си заместник-кмет на най-големия град в България, какъв човек е извън „Московска“ 33 и какво ще се случва на Младежкия фестивал „Моята София. Младите с каузи“ на 16 и 17 август – чуйте цялото интервю на Ирена Матеева с Благородна Здравкова.

Можете да гледате поредното издание на подкаста в каналите на "Софийски истории" в YouTube, Facebook и Instagram

Подкастът „Софийски истории“ се реализира от дирекция „Спорт и младежки дейности“ на Столична община, в партньорство с „Мениджър“, Obekti.bg и Modernity.bg.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Знаменит фитнес треньор разкри 3-те най-прости правила за отслабване
БНБ: Депозитите на домакинствата у нас нарастват с 19% към края на май
Oreo си партнира с K-pop групата BTS за кампания в над 80 държави
Първи трейлър на филма „Часът на чудовището“
Легендарният 1200-годишен „Дъб на Робин Худ“ приключи живота си в Шеруудската гора
Христанов: Ще режем заплати на шефове на държавни горски предприятия
Маркет линкс: Доверието към правителството е 45%, а към парламента - 22%
Златните правила на Джон Дейвисън Рокфелер
2-ри годишен Форум за транспорт, логистика и спедиция: Под натиска на регулациите
Изненадващата причина другите постоянно да ви разочароват
ABSOLUT представя уникалната си арт колекция на изложба в София
Джеф Безос влиза в съревнование с Илон Мъск на два фронта