Трима ученици в "Пирогов" след употреба на наркотик в междучасието

Общество

Трима ученици от София са в токсикологията на „Пирогов” след употреба на наркотик в голямото междучасие.

Деветокласници от Професионалната гимназия по аудио-, видео- и телекомуникация "А. С. Попов" са се почувствали зле след едно от междучасията, около 9 часа. Била е извикана Бърза помощ, която ги е откарала в токсикологията.

„Очакваме доклада от директора, децата - две момичета и едно момче, са в токсикологията на „Пирогов". Вече са по-добре. Инцидентът е станал извън училището, в едно от междучасията. Когато трите деца са се върнали  в училището, другите забелязали, че не са добре. Извикали са Бърза помощ, дошла е и полиция, извикани са били и родителите", обясни за „Дарик” шефът на Регионалния инспекторат по образованието София Евгения Вълкова.

От болничното заведение потвърдиха че учениците са повръщали, но в момента са в съзнание.

Засега не е ясно какъв е видът на употребяваната дрога.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Легендарният 1200-годишен „Дъб на Робин Худ“ приключи живота си в Шеруудската гора
Холивудската звезда Кейт Бланшет е назначена за професор по съвременен театър в Оксфорд
На днешната дата, 24 юни. Еньовден
Защо най-талантливите служители спират да поемат рискове на работното място?
9 български поговорки за парите, които да (не)спазваме
Времето остава променливо, на места се очакват валежи и градушки
Сенатът на САЩ прие резолюция за прекратяване на войната с Иран
Цените на петрола се понижиха, пазарите очакват възстановяване на корабоплаването през Ормузкия проток