Драгомир Стойнев оглави парламентарната група на "БСП-Обединена левица"
Драгомир Стойнев оглави парламентарната група на "БСП-Обединена левица". Това съобщиха от пресцентъра на политическата сила. Негови заместници ще бъдат Кирил Добрев и Мая Димитрова.
Стойнев заема поста, след като Атанас Зафиров и Борислав Гуцанов, които допреди седмица оглавяваха групата, станаха част от редовния кабинет. Зафиров е вицепремиер в правителството на Росен Желязков, а Гуцанов - министър на труда и социалната политика.
Ден след като стана първият ротационен председател на Съвета за съвместно управление, Костадин Ангелов пък бе избран и за зам.- председател на ПГ на ГЕРБ-СДС. Доскоро мястото се заемаше от Теменужка Петкова, която пък беше избрана за финансов министър в кабинета "Желязков".
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Вълна от оптимизъм заля световните фондови борси след новината за споразумение между САЩ и Иран*
Финанси |Blink parking се превръща в естествения дигитален избор за плащане на паркирането в зона
Общество | Advertorial |Китай пусна в космоса осем спътника за засичане на бедствия и залежи на природни ресурси
Свят |Столичните метростанции "Театрална" и "Хаджи Димитър" отново са отворени
Общество |Мъск смята, че SpaceX може да генерира приходи от 1 трилион долара до 2030 г.
Компании |Звездите за бизнеса от 15 до 21 юни: Лятното слънцестоене носи нова динамика в идеите и комуникацията
Хороскоп |ЦИК обяви имената на 240-те депутати в 52-рото Народно събрание
Политика |Тръмп: САЩ и Иран постигнаха споразумение за прекратяване на войната
Свят |Цената на електроенергията за бизнеса скача с над 43%
Енергетика |Как ще намалим разликите в заплатите между мъжете и жените у нас?
България |На днешната дата, 15 юни. Рождениците днес
На днешната дата |ФИФА ще плати на съдията от Сомалия, който не бе пуснат на Световното
Спорт |Горчицата на French’s става зелена като част от рекламата за „Миньони и чудовища“
Маркетинг |ADVERTORIAL
Blink parking се превръща в естествения дигитален избор за плащане на паркирането в зона
cargo-partner разширява европейската си мрежа за автомобилен транспорт в отговор на нарастващото търсене и тенденциите за nearshoring
Коментари
Няма въведени кометари.