Битка за кметския стол в Симитли няма да има

Битка за кметския пост в Симитли няма да има. Апостол Апостолов е новият стар кмет, тъй като е единствен регистриран участник за вота. Апостолов обедини партии и коалиции, подкрепиха го и БСП, и ГЕРБ, и Атака, и ДПС. В коалицията „Бъдеще за община Симитли", мандатоносители са 5 партии, съобщи „Дарик”.
Извън коалицията категорична подкрепа за кандидатурата на Апостолов декларираха още над 40 партии.
Избор за кмет в Симитли на 25 октомври ще има. По процедура, е достатъчно само една бюлетина за Апостолов да бъде открита в урните, за да бъде обявен за спечелил изборите.
Апостолов управлява общината през последните 12 години с доверието и подкрепата на над 65% от избирателите в общината. Следващите четири години ще управлява и с подкрепата на всички партии и коалиции, активни участници в политическия живот на страната.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Бразилия ще освобождава средната класа от данък върху доходите
Компании |Yahoo е близо до сделка за продажба на AOL на италианската Bending Spoons за 1,4 милиарда долара
Технологии |Удължиха срока, в който общините трябва да изготвят общите си устройствени планове
Политика |Музикални лейбъли са близо до сключване на сделки за лицензиране на изкуствен интелект
Компании |Южна Корея преговаря със САЩ за получаване на права за преработка на ядрено гориво
Свят |Гърция сваля цените на 1000 стоки от първа необходимост в супермаркетите
Икономика |Земетресение разлюля София
България | Advertorial |Белият дом замрази 26 милиарда долара за щатите, управлявани от Демократическата партия
Политика |Първи сняг на Витоша. Столична община опесъчава пътищата (Снимки)
Общество |Лондон изпадна от Топ 20 на световните пазари за първично публично предлагане
Финанси |Започва плановият 90-дневен ремонт на топлопреносната мрежа в "Дружба" 2
ЕС |Времето: Силен вятър с дъжд, а в планините и от сняг, носи захлаждане
България |Ледниците в Швейцарските Алпи са намалели рязко за последните 12 месеца
Наука и Здраве |ADVERTORIAL

Официално отвори врати AYA Estate Vineyards – първата в България и региона винарна и галерия за съвременно изкуство

Vivacom с три отличия от престижния конкурс Forbes HR & Employer Branding Awards 2025

Коментари
Няма въведени кометари.