SEO конференцията става Online Advertising
Вече е ясна датата на ежегодната среща на SEO специалисти и интернет маркетолози . Тази година тя ще се проведе на 22 април, под ново име: “Online Advertising: Конференция за интернет маркетинг и SEO”.
Ако искате да научите конкретни примери как да увеличите печалбата си, да намерите нови клиенти, да оптимизирате разходите на интернет/маркетинг проектите си — Online Advertising е Вашето място.
Както и в предишните формати, старото добро SEO е гвоздей в програмата на събитието. В допълнение, тази година участниците ще имат възможност да чуят лекции за онлайн реклама, електронната търговия, SMM, e-mail маркетинг, както и да посетят уъркшоп за онлайн маркетинг.
Лекторите, потвърдили вече своето участие са Огнян Младенов (SEOM.bg), Парис Чайлдрес (Google), Димитър Димитров (Inbound.bg), Геннадий Воробьов (Netpeak Bulgaria), Георги Малчев (Xplora.bg), Васил Тошков (Cloxy). Тематиката, заложена в презентациите им е полезна, както за маркетолозите, така и за собствениците на бизнес: SEO, PPC, SMM и email-маркетинг специалисти, мениджъри-реклама, собственици на онлайн и офлайн магазини, ръководители UGC-проекти.
Все още, на сайта на конференцията има възможност за купуване на билети на цена от 180 лв. Следващата ценова категория е 240 лв.
С промоционален код Manager_OA, билет може да се купи и за 171 лв. Поръчка на билети може да се направи ТУК.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
СЗО обяви епидемията от ебола в Конго и Уганда за извънредна ситуация от международно значение
Наука и Здраве |БФБ може да отбележи ръст заради победата на Дара на „Евровизия“
България |Цената на дизела в Германия падна под тази на най-бюджетния бензин E10 за първи път от март
Икономика |Правителството разработва пакет от 15 мерки във връзка с по-високите цени на горивата
България |Български творци поздравиха Дара за успеха ѝ на „Евровизия“
България |Страдате от бърнаут? Опитайте да предефинирате успеха
Техники за успех |Историческа победа: Дара спечели Евровизия
България |Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Автомобили | Advertorial |Standard and Poor’s повиши перспективата пред рейтинга на България от стабилна на положителна
Бизнес |МВФ: Данъчните реформи на Гърция предлагат ценни уроци за други страни
Икономика |Бургас заяви амбиции да бъде домакин на „Евровизия“ 2027
България |Илияна Йотова ще участва в Срещата на върха на Световния градски форум в Баку
България |Времето: Облачно с валежи, особено силни в североизточните области
България |ADVERTORIAL
22 проекта в 16 области получиха финансиране по второто издание на грантовата програма на „Капка по капка“
Трансформацията на B2B търговията при индустриални и производствени компании
Коментари
Няма въведени кометари.