iPhone обича спортиста в нова реклама


Apple представи в САЩ ново рекламно видео, озвучено от песента на Робърт Престън от 1961 г. “Chicken Fat”, записана с цел да стимулира учениците в Щатите да правят повече физически упражнения, както и да озвучава тренировките им.

Рекламата е насочена към всички, които спортуват професионално или за здраве. Тя изтъква възможностите на новия олекотен iPhone 5S, който може да регистрира спортни постижения, да води статистика, да помага в усилията да постигнем по-добро тяло. Припомня наличието на приложения като Stronglifts – личен треньор по вдигане на тежести, и аксесоари като Misfit Shine, който отчита физическата активност при бягане.

Кампанията се хареса на американските телевизионни зрители, много от които разпознават от детството си нейния саундтрак.

Ето как изглежда видеото. Мотото е „Ти си по-силен, отколкото мислиш”.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
Хората, които отлагат, могат да бъдат разделени на 9 типа. В коя група попадате вие?
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София
На днешната дата, 28 юли. Рождениците днес
Възход и спад в луксозните стоки: чанти и обувки губят популярност за сметка на бижутата
Цитат на деня