„Мечтата” – нова, трогателна реклама на Turkish Airlines


Турският авиопревозвач Turkish Airlines събира симпатии в страната си, а и сред маркетинг наблюдателите по света, с рекламна история, разказана във видео. 

Клипът показва три момченца и момиченце, които си играят в бедно анадолско село и гледат как самолетите преминават над него в небето, питайки се дали отиват към Истанбул – най-далечното и интересно място, до което се ограничават въображението и детският им ум.

Рекламата е направена от агенция Lowe в Истанбул с цел да потвърди ангажимента на компанията да лети в цяла Турция, предлагайки авиопревоз в близост до всички хора. Агенцията не е използвала актьори. Спотът с децата е заснет в естествената им среда в рамките на три месеца, посочва campaignlive.co.uk. Режисьорът се казва Бахадир Караташ и работи в турското филмово студио Filmpark. 

Ето го и клипът. Това е рекламата, която ви представяме днес. Приятно гледане!

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Земетресение разлюля София
Шефът на Microsoft за изкуствения интелект: Само биологичните същества могат да бъдат съзнателни
Новата икономика: Могат ли европейските фермери да спасят водния цикъл?
Бойко Борисов: Санкциите срещу Делян Пеевски са несправедливи, Бюджет 2026 няма да бъде оттеглен или преправян
Страховете от AI балон доведоха до разпродажби на световните фондови пазари
Кандидатът на демократите Зохран Мамдани е новият кмет на Ню Йорк
Как един рибарски остров в Китай се превърна в химическа империя?
Опасност от сбълъсък: Космически боклук отложи връщането на китайските астронавти на Земята