Тейлър Суифт печели по $1 млн. на ден
Певицата Тейлър Суифт беше обявена за най-високоплатеният музикант в света, като от началото на 2015 г. е спечелила 317 млн. долара, което прави по един милион дневна печалба. Редактори на MailOnline.com изчисляват, че суперзвездата е успяла да натрупа това завидно богатство от новия си албум, световното си турне и рекламните си договори.
Тя пусна петия си албум, „1989" през октомври миналата година. От него Суифт продаде 1,3 милиона копия само през първата седмица, дебютирайки под номер едно в целия свят.
След огромния успех на албума изпълнителката започна световно турне, като само за пет концерта спечели 16,8 милиона долара, съобщи БТА. Освен от музика, звездата трупа солидна банкова сметка и от рекламните си договори. Тя рекламира три парфюма на Елизабет Арден, а също така има договори с Diet Coke и компанията за производство на обувки Keds.
„Точно сега Тейлър е недосегаема. Тя е толкова напред от всички останали в бранша, че се превърна не само в уникален артист , но и в двигател за търговската страна на музикалния бизнес", заяви търговският анализатор Майк Раян от Лос Анджелис.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Европейските борси се оцветиха в зелено, докато инвеститорите анализират споразумението между САЩ и Иран*
Финанси |Превенция да смени принудата: Камарата на ЧСИ предлага мерки в полза на гражданите
България |Забравен шедьовър на Ландсир може да бъде продаден за 4 млн. паунда
Любопитно |ЕС обвинява Китай, че обучава руски войници за войната в Украйна
Свят |CNN: САЩ вдигат морската блокада срещу Иран на 19 юни, след церемонията по подписването
Свят |Звездите за бизнеса от 15 до 21 юни: Лятното слънцестоене носи нова динамика в идеите и комуникацията
Хороскоп |Времето: Ветровито със следобедни валежи
България |Тръмп и Нетаняху вървят към сблъсък заради споразумението между САЩ и Иран
Свят |На днешната дата, 16 юни. Рождениците днес
На днешната дата |Петролът поевтинява, докато пазарите оценяват потенциала за възстановяване на доставките през Ормузкия проток
Енергетика |Първият ден на срещата на Г-7 започва с разговори за Украйна и Близкия изток
Свят |Премиерът: Въвеждаме система за контрол на обществените поръчки
България |Американски съдия отхвърли иска на Мъск срещу OpenAI за кражба на търговска тайна на xAI
Технологии |ADVERTORIAL
Blink parking се превръща в естествения дигитален избор за плащане на паркирането в зона
cargo-partner разширява европейската си мрежа за автомобилен транспорт в отговор на нарастващото търсене и тенденциите за nearshoring
Коментари
Няма въведени кометари.