Части от София остават без вода в четвъртък

Части от София остават без вода в четвъртък

Части от София ще останат без вода в четвъртък, съобщиха от "Софийска вода".

Във връзка с изграждане на редуктор на налягане на водопровод по ул. „Златен клас”, ж.к. „Надежда” 6, се налага спиране на водоподаването от 09:00 до 21:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ж.к. „Надежда” 6.

При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска, разположена на кръстовището на ул. „Майска песен” и ул. „Атанас Цветанов”.

В четвъртък, във връзка с провеждане на тест за нулево налягане в ж.к. „Надежда” 1, се налага спиране на водоподаването от 23:30 часа на 25.10.2012 г. до 05:00 часа на 26 октомври (петък) на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района между: бул. „Ломско шосе”, ул. „Христо Силянов”, ул. „Железен мост”, ул. „Вера Игнатиева”, ул. „Калотина” и ул. „Кирил Дрангов”.

При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска, разположена при 101 СОУ „Бачо Киро”.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Белият дом: САЩ обсъждат варианти за придобиване на Гренландия, включително използването на военни средства
Как Дания отказа на САЩ $100 млн. в злато за Гренландия преди 80 години?
Министерство на финансите: Периодът на двойно обращение на левове и евро няма да се удължава
Израел е готов да строи селище, което ще раздели Западния бряг на две
"Спаси София" иска Терзиев да обяви бедствено положение в пет района заради боклука
Започва изплащането на първите пенсии в евро
Наградният фонд на Australian Open достигна рекордните 74,89 милиона долара
Учени откриха странен горещ обект в космоса, който не би трябвало да е там