Джъд Лоу отказал да стане Супермен

Политика за бисквитки

Британският актьор Джъд Лоу е отказал да влезе в ролята на Супермен, когато видял в огледалото как изглежда в костюма на героя.

„Режисьорът много искаше да ме привлече в проекта. Каза, че са направили съвсем нов костюм и трябва да го премеря. Премерих го. И като видях отражението си в огледалото, веднага си представих плакатите с мен в ролята на Супермен и си казах: О, ужас, не!“, казва актьорът в тв шоу, за което разказва „Дейли Стар“.

Първият култов комикс за Супермен е публикуван в далечната 1938 г. от издателство DC Comics. Супергероят се появява на екрана за пръв път през 1948-а. Оттогава са направени няколко филма за Супермен. Най-популрни са лентите от 1970-1980-те години - тетралогията, изиграна от Кристофър Рийв (1952-2004).

През тази година излезе последната версия с Хенри Кавил в „Батман срещу Супермен: В зорана на справедливостта“. Той играе главната роля и в „Стоманеният човек“ (2013).

Ключови думи

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Wizz Air свързва София с 19 държави чрез 39 директни маршрута това лято
Легендарният 1200-годишен „Дъб на Робин Худ“ приключи живота си в Шеруудската гора
Как да се измъкнем от кариерна безизходица?
Президентът Илияна Йотова: Скопие опитва да премахне текст от доклада на ЕП
31 декември и 2 януари ще бъдат неработни дни
Радев: Няма да допуснем санкции, които рефлектират негативно върху икономиката ни
Какво се случва с дълговете ви, когато умрете?
10 цитата за живота от Брус Лий
Жечо Станков: Договорът за 7 и 8 блок на АЕЦ Козлодуй ще бъде подписан до края на 2026 г.
Отравяне с гъби погуби руски журналист, разкрил връзката на Путин с гимнастичката Алина Кабаева
2-ри годишен Форум за транспорт, логистика и спедиция: Под натиска на регулациите