Избират с конкурс български участник за фестивала в Кан
Конкурс, организиран от Българската асоциация на комуникационните агенции (БАКА) ще отсее кой ще представя България в творческата надпревара Cannes Young Lions в категория Film през месец юни 2014 г. на фестивала в Кан, Франция. БАКА е официален представител на Cannes Lions International Festival of Creativity за България.
В състезанието у нас под надслов Young Lions Bulgaria 2014 – Film могат да участват екипи от двама души, като всеки от тях трябва да е на възраст до 28 години (роден след 20 юни 1985) и да работи в комуникационна агенция.
Всеки екип, който желае да се регистрира за участие, съгласно правилата на конкурса трябва да подаде комплект документи: регистрационна форма, декларация и писмо от работодателя на всеки член на екипа, което потвърждава, че участникът е служител в комуникационна агенция. Регистрацията за участие в конкурса Young Lions Bulgaria 2014 – Film е безплатна.
Попълнените и подписани документи трябва да бъдат изпратени в оригинал до Българската асоциация на комуникационните агенции на адрес: гр. София, ул. Сан Стефано 14, вх. Б, ет. 3 и сканирани на e-mail адрес: younglions@baca.bg най-късно до 11 март 2014 г.
На 14 март 2014 в 16:00 часа всички регистрирани и отговарящи на условията за участие екипи ще получат бриф.
В срок до 11 часа на 17 март 2014 участниците трябва да създадат и предадат 60-секунден рекламен клип, заснет и обработен със собствени ресурси.
Победителят в конкурса ще бъде обявен на 26 март 2014 г. по време на Форума на рекламата, организиран от Българската асоциация на комуникационните агенции. Той печели безплатна регистрация за фестивала в Кан и участие в конкурса Young Lions Film като официален представител на България. За повече подробности вижте тук
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Българската православна църква представя мобилно приложение
България |Дронове бяха забелязани над база на НАТО в Белгия
Свят |Зеленски с пакет от мерки за подпомагане на украинците през зимата
Свят |В сезона на туршиите купуваме по-скъпо зеле и карфиол
България |Времето: Предимно слънчево с температури до 23 градуса
България |Турски криптоизмамник, осъден на над 11 000 години затвор, е открит мъртъв в килията си тази сутрин
Свят |Китайският президент Си Дзинпин предлага създаване на глобален орган за регулиране на изкуствения интелект
Технологии |На днешната дата, 2 ноември. Рождениците днес
На днешната дата |„Политико“: България проучва възможности за изключение от американските санкции срещу „Лукойл“
България |Уолстрийт смята, че токенизацията ще промени световните пазари. Сега е ред на златото
Финанси |Шефът на Razеr: Подгответе се изкуственият интелект да промени всичко в гейминг индустрията
Технологии |Пентагонът е дал зелена светлина за предоставяне на „Томахоук“ на Украйна. Решението е в ръцете на Тръмп
Свят |Как да научите мозъка си да преодолее перфекционизмa?
Техники за успех |ADVERTORIAL
Кредитните карти на Fibank вече предлагат разсрочване на вноски без оскъпяване
Интер Експо Център представя изцяло обновен конгресен етаж и модернизирани изложбени зали – ново ниво в организацията на събития у нас
Коментари
Няма въведени кометари.