Херцогинята на Кеймбридж пропуска Олимпиадата в Рио заради зика?

Херцогинята на Кеймбридж пропуска Олимпиадата в Рио заради зика?

Херцогинята на Кеймбридж Катрин няма да присъства на предстоящите през август Олимпийски игри в Рио. Там няма да бъде и съпругът й принц Уилям, посочва вестник "Дейли Експрес". Съмненията са, че Катрин ще избегне световното спортно събитие заради опасения от зика. 

Представител на Бъкингамския дворец отрече, че Кейт се страхува да отиде в Рио заради епидемията, но неофициален източник търди, че именно вирусът е причина за отказа й.

Уилям и Катрин са големи почитатели на спорта. Те не пропускат спортно събитие и бяха постоянни гости на трибуните на миналите Олимпийски игри в Лондон. Освен това национални състезатели на Великобритания ще участват в Рио. 

Въпреки че учените не са намерили 100-процентово доказателство, че една жена, заразена със зика, никога повече не би могла да роди здраво бебе, много лекари смятат, че подобна вероятност има. А според обкръжението на 34-годишната Катрин и съпруга й, младото семейство няма да остане само с две деца. Най-вероятно то планира да подари на принц Джордж и принцеса Шарлот братче или сестричка. 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

5-минутно упражнение може да удължи вашия живот и да ви направи по-успешни
Естония започна строителство на мащабни отбранителни съоръжения до границата с Русия
Johnnie Walker си партнира с поп звездата Сабрина Карпентър
Жителите на София ще могат да следят градския транспорт в реално време
На днешната дата, 17 септември. Вяра, Надежда, Любов. Празник на София
Премиерът: Безводието се дължи и на климатични фактори, и на лошо планиране
Легендата на американското и световно кино Робърт Редфорд почина на 89 г.
Jaguar Land Rover ще замрази производството си поне до 24 септември