Два самолета се сблъскаха над Канада, петима загинаха

Два самолета се сблъскаха над Канада, петима загинаха

Два малки частни самолета са се сблъскали в небето над канадската провинция Саскачеван, съобщи агенция АФП, като се позова на местната полиция. Петима души са загинали.

На борда на единия самолет е имало мъж и жена. Те са пътували от град Реджина за град Ла Ронж в същата провинция. Във втория самолет жертвите са пилотът, една жена и едно момче, летели от Сен Брию, Саскачеван, до Калгари, провинция Алберта.

Останките на двата летателни апарата са били открити на земята. Точното време, в което се е случил инцидентът, все още се изяснява. Води се разследване.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 14 декември. Имен ден празнуват Снежана, Снежа, Снежанка
Първите климатични мигранти пристигат в Австралия от потъващия Тувалу в Южния Пасифик
Лидерът на опозицията в Турция: Събрани са над 25 млн. подписа в подкрепа на кандидатурата на Екрем Имамоглу за президент
Германците искат руските активи в Европа да бъдат използвани за Украйна
София в топ 5 на най-достъпните дестинации в Европа
Едни от първите щандове от инициативата "Магазин за хората" ще бъдат официално открити в Куклен утре
КНСБ: Всякакъв бюджет е по-добър от никакъв
Кметът на „Люлин“ предлага да се намали с 25% таксата за битови отпадъци за жителите на квартала