"Лудогорец” е голям отбор

Лудогорец” е голям отбор

„Лудогорец” изигра невероятен мач срещу „Реал Мадрид” на Националния стадион „Васил Левски”, в двубой от група В на Шампионска лига. Малко не достигна на българския шампион да измъкне точка от настоящия носител на трофея. Голяма заслуга за това имаха и съдиите, които през целия мач подкрепяха испанския отбор.

Мачът започна повече от прекрасно за българите, които откриха резултата още в 6-та минута. Точен за „Лудогорец” беше Марселиньо.

Пет минути по-късно Владо Стоянов спаси дузпа на Кристиано Роналдо.

В 25-та минута дойде най-спорната ситуация в мача. Роналдо падна артистично в наказателното поле и съдията отсъди дузпа. Този път седмицата на белия балет не пропусна.

През второто полувреме Карло Анчелоти пусна на терена всичките си звезди. Ходът му даде резултат. В 77-та минута Бензема оформи крайният резултат 1:2 за „Реал Мадрид”.

Въпреки загубата „Лудогорец” показа, че е голям отбор. Българите играха сърцато, без да показват никакво притеснение от именития си съперник, доказвайки, че имат място сред големите отбори в Европа. Благодарим ти, „Лудогорец”, за положителните емоции!