Най-скъпият апартамент в света се продава за 300 млн. евро (видео)

Най-скъпият апартамент в света се продава за 300 млн. евро (видео)

Най-скъпият апартамент в света е в Монако и се предлага за продажба за над 300 млн. евро, съобщи ТАСС. Пететажният апартамент е разположен на върха на нов небостъргач в княжеството - кулата „Одеон". Жилището заема площ от 45-ия до 49-ия етаж.

То е оборудвано с всякакви екстри - собствена дискотека с дансинг, киносалон, сауна и баня хамам, известна също като турска баня. Под открито небе има прекрасен басейн, опасан от финикови палми, които скоро могат да дадат собствено производство фурми.

От басейна и широките прозорци на жилището се открива изумителен изглед не само към Монако, но и към живописните гори между княжеството и Франция, пише БТА. Всъщност от балконите на апартамента се виждат териториите на три страни - Монако, Франция и Италия.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Тръмп заплашва с допълнителни 10% мита страните, които се присъединяват към „антиамериканската“ политика на БРИКС
Бизнесът на Шуменското плато иска компенсации заради издирването на черния леопард
Германският президент обеща подкрепа за запазване на свободата на Литва
Врeмето: Горещините продължават
На днешната дата 7 юли. Европейски ден на шоколада
Революцията в управлението: Защо добрите мениджъри нарушават всяко правило?
Броят на нелегалните мигранти, които пристигат на Крит от Либия, се увеличава
Петролът поевтиня, след като ОПЕК+ обяви по-голямо от очакваното увеличение на производството през август