Renault TREZOR с поредно отличие

Политика за бисквитки

Renault TREZOR завоюва поредното отличие. Журито на Конкурса за елегантност във Вила д’Есте (Concorsod’Eleganza Villa d’Este) присъди на модела приз за най-красив концептуален автомобил на годината.

Престижният Конкурс за елегантност във Вила д‘Есте се провежда от 1929 на брега на езерото Комо в Италия. Годишното събитие привлича автомобилни ентусиасти и колекционери от целия свят, които се събират да оценят автомобила като безценно и непреходно произведение на изкуството.

По-рано през годината TREZOR спечели отличието „Концептуален автомобил на годината” на Международния автомобилен фестивал в Париж, както и „Концептуален автомобил на годината” на Наградите за автомобилен дизайн в Женева, жури на които бяха част от най-добрите автомобилни дизайнери в света.

За да влезе в категорията на прототипите и концепциите, TREZOR трябваше да покрие набор от строги критерии за подбор като работещ концептуален автомобил с високо качество и оригинален стил. TREZORотговори на всички изисквания.Концептуалният автомобил демонстрира дизайнерски елементи, които ще видим в бъдещите модели на Renault, и се задвижва от изцяло електрически мотор, дошъл от света на Формула Е. Максималната му мощност е 260kW (350к.с.), а максималният въртящ момент е 380 Нм.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 1 март. Честита Баба Марта! Имен ден празнуват Марта, Мартина, Мартин
Десетки полети в Близкия изток бяха отменени, а пътниците останаха блокирани
Великобритания твърди, че ирански ракети са изстреляни срещу Кипър. Никозия отрича
Времето: Очаква ни топъл и слънчев ден
Иран потвърди смъртта на аятолах Али Хаменей
Неизвестно за известните: Изобретател на пароструйката прави фурор със статуята на Христос в Рио и пл. „Св. Петър“ в Рим
Иранският министър на отбраната и командващият революционните гвардейци са били убити
МВнР отправи предупреждение към българските граждани в региона на Близкия Изток