Ето го новия трейлър на „Фантастични животни: Престъпленията на Гриндълуолд”
Вълнуващ, зрелищен, магически завладяващ е новият трейлър на „Фантастични животни: Престъпленията на Гриндълуолд”, който бе представен на фестивала Comic Con в Сан Франциско преди дни.
Филмът, адаптиран по едноименната книга на Джоан Роулинг от поредицата "Магьосническия свят", ни пренася години назад в историята на "Хари Потър" и по-точно в младостта на неговия наставник Албус Дъмбълдор. А след като никой не знае на колко точно години е старият професор, значи тези събития са се случили наистина много отдавна.
В края на първия филм „Фантастични животни и къде да ги намерим”, могъщият тъмен магьосник Гелърт Гриндълуолд (изигран от Джони Деп) е заловен от MACUSA или Magical Congress of the United States of America (Магичният конгрес на САЩ) с помощта на зоомага Нют Скамандър (актьорът Еди Редмейн). Но Гриндълуолд успява да избяга и започва да събира последователи, не подозиращи за истиинската му цел – да създаде линия чистокръвни магове, които да господстват над останалите същества.
Вижте новия трейлър. Нямаме търпение да видим и филма през ноември.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Мелони опитва да намали китайската собственост в ключови италиански компании
Икономика |Пекин скъса контактите си с президента на Чехия заради среща с Далай Лама
Свят |Китай създава чрез сливане най-голямата корабостроителна компания в света
Икономика |Европа е увеличила военната си помощ за Украйна през май и юни, сочат данни на германски институт
Свят |Ново мобилно приложение показва цените на лекарствата в лева и в евро
България |Възможно е Зеленски да участва на срещата Тръмп-Путин, но останалата част от Европа е изключена
Политика |Медузи спряха работата на най-голямата атомна централа в Западна Европа
Свят |НАТО оборудва полски вятърен парк в Балтийско море със сензори и радари
Свят |Кристиано Роналдо се сгоди за приятелката си сред 10-годишна връзка и пет деца
Спорт |Тръмп нареди да махнат от централни места в Белия дом портретите на Обама и Буш – баща и син
Свят |България вече съхранява слънчева енергия в батерии
Енергетика |Новата икономика: Кои страни в Европа предлагат най-добрата социална сигурност?
Икономика |Фалитите в Германия нарастват с най-бърз темп от октомври 2024 г.
Компании |

Коментари
Няма въведени кометари.