Излезе трейлър на новия филм за Човека - мравка


Студио Марвел пусне вчера трейлър към най-новия си филм от своята фантастична вселена "Ant-Man and the Wasp" ("Човекът - мравка и Осата").

Лентата се появява като продължение на филма "Ant-Man", изпязъл през 2015 г. и ще бъде 20-ти от киновселената на MARVEL. Действието обаче хронологично ще следва събитията от „Капитан Америка: Войната на героите” (2016). Пол Ръд отново ще влезе в ролята на Човека - мравка, а Еванджелин Лили е Хоуп, която се превръща в Осата. Към тях се присъединяват отново Майкъл Пеня като Луис и Майкъл Дъглас като Ханк Пим, както и Мишел Пфайфър, Лорънс Фишбърн и други.

Режисьор отново е Пейтън Рийд, който направи и първия филм за фанстастичния герой. Сценаристи обаче този път са Крис Маккена и Ерик Сомърс, създали сценариите на "Спайдър-Мен: Завръщане у дома" и "Джуманджи: Добре дошли в джунглата".

"Човекът - мравка и Осата" ще излезе на голям екран у нас точно на 6 юли. 

Вижте официалния постер и първия кратък трейлър към филма.

Ключови думи

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Легендарният 1200-годишен „Дъб на Робин Худ“ приключи живота си в Шеруудската гора
Холивудската звезда Кейт Бланшет е назначена за професор по съвременен театър в Оксфорд
На днешната дата, 24 юни. Еньовден
9 български поговорки за парите, които да (не)спазваме
Защо най-талантливите служители спират да поемат рискове на работното място?
Времето остава променливо, на места се очакват валежи и градушки
Цените на петрола се понижиха, пазарите очакват възстановяване на корабоплаването през Ормузкия проток
Сенатът на САЩ прие резолюция за прекратяване на войната с Иран