Търсят се кандидати за работа във веригата МакДоналдс Юг - Германия

Job Мениджър

80 свободни работни места са заявили в Агенцията по заетостта ресторанти на МакДоналдс Юг – Германия. Обявените работни места са във федералните провинции Бавария и Баден-Вюртемберг – в или в близост до градовете Мюнхен и Щутгарт.

Офертата включва трудови договори, настаняване в общежитие, осигурявано от работодателя срещу заплащане от кандидата, храна един път дневно по време на работа и работно облекло, осигурени от работодателя.

Работата е 39 часа седмично, на смени в различни сфери – кухня, каса, лоби, склад, почистване. Заплащането е 7,71 евро на час. Допълнително се заплаща за работа през почивните дни и нощните смени.

Изискванията към кандидатите са: да имат добри познания по немски език, образованието в сферата на гастрономията е предимство, но не е задължително условие, притежанието на шофьорска книжка също е предимство.

Кандидатите, които отговарят на условията, следва да изпратят по електронна поща на B.Tashenov@az.government.bg следните документи:

  • автобиография,
  • мотивационно писмо,
  • документи за образование по специалността,
  • препоръка (при наличие) – преведени на немски език,
  • копие от паспорт/лична карта.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервюта, които ще се проведат на немски език от представители на работодателя на:

  • 25 февруари 2014 г. в гр. Варна, х-л „Голдън Тюлип” (Golden Tulip Hotel), бул. "Христо Ботев" № 3 А или
  • 27 февруари 2014 г. в гр. София, х-л „Бест Уестърн” (Best Western Premier Thracia Hotel), ул. „Солунска" № 30

Агенцията по заетостта от няколко години си сътрудничи с веригата на ресторанти за бързо хранене МакДоналдс Юг – Германия (McDonald’s Deutschland Inc. RSC Süd). От 2011 г. се организират периодични кампании за подбор на сътрудници за сезонна работа в ресторантите на веригата в Германия.

Компанията е коректен работодател, който се грижи са сътрудниците си. Над 300 българи започнаха работа, а част от тях получиха възможност за продължаване на трудовите им договори. От началото на 2014 г. одобрените кандидати могат да получат веднага едногодишни договори, посочват от Агнцията по заетостта.

Актуална и по-подробна информация можете да намерите ТУК.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Основният спонсор на "Евровизия" се оттегля от конкурса
Севернокорейска хакерска група разработва инструменти с изкуствен интелект за кибератаки
Меси ще съди медиите за нарушаване на личния живот на погребението на баща му
Бившият главнокомандващ на украинската армия не вижда перспектива Украйна да се присъедини към НАТО
Най-голямата карта на Вселената с близо 4 млрд. обекта разгадава природата на тъмната материя
Франция ще строи шест нови АЕЦ
България за втори пореден месец е на първото място в ЕС по ръст в производството на услуги
Иран постави нови условия за отварянето на Ормузкия проток
До 7,15% годишна доходност: Румъния привлича спестяванията на гражданите с нови държавни облигации
С решение на борда: Центърът „Кенеди“ във Вашингтон си връща името на Тръмп
"ЕМКО": Изключва се човешка грешка за взривовете във военния завод край Трявна
Великобритания намалява директната помощ за страните от Африка с повече от 40%
След 50 г. в космоса: NASA намери начин апаратът Voyager 2 да продължи пътуването в междузвездното пространство
Швеция понижава възрастта за наказателна отговорност за деца на 14 години
Д-р Венета Павлова, собственик на дентална клиника „ЕО Дент“
Частично бедствено положение е обявено в резерват "Сребърна"
Прехвърлиха 1,8 млн. куб. м вода от Дунав към езерото „Сребърна“, обстановката остава сложна
Ирак може да напусне ОПЕК заради спор за квотите за добив на петрол
Куба отбелязва 100 години от рождението на Кастро на фона на тежка криза
ВСС дава над 103 000 евро за наем на зала за изборите на нови членове на кадровата структура
Как да подходите при конфликт между вашите ценности и изискванията в работата?
Какво да направите, когато най-добрият ви служител загуби мотивация?
Защо хората напускат работа? Всичко опира до четири думи
Пица, паста, протеини и картофи – как италианските деца станаха толкова затлъстели
Forbes: Урсула фон дер Лайен е най-влиятелната дама в света