Българско вино със златен медал от Decanter World Wine Awards в Лондон

Цитат на деня

Катаржина Естейт отбеляза най-доброто си представяне до този момент на един от най-силно конкурентните винени конкурси - Decanter World Wine Awards 2017. 

Със златен медал бе наградено нейното “10 Harvest”, Merlot 2015 и това е единственият златен медал за България от конкурса тази година.

С производството на този винен еликсир Катаржина Естейт бележи юбилейната си десета реколта, която е и най-добра до този момент от създаването на избата. Златното отличие е с огромна значимост за избата, тъй като Decanter има славата на най-трудния винен конкурс, посочват представители. 

Виненото състезание се провежда в Лондон и се счита за едно от най-престижните в света. Вината се оценяват от най-добрите дегустатори от цял свят, включително Masters of Wine и Master Sommelier (най-високите титли във виненото и сомелиерско образование).

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Уорън Бъфет за основните навици, които отличават успешните хора от останалите
Методът 3-3-3 за вършене на повече работа с по-малко напрежение
На днешната дата, 3 февруари. Зимен Симеоновден – един от най-лошите дни през годината
Белгия реши да взима под наем затвори в Естония за задържани мигранти
Времето: Жълт код за ниски температури е обявен в почти цяната страна
Как да намерите удовлетворение в незадоволителна работа?
Марио Драги: За да се превърне в глобална сила, Европа трябва да се федерализира
Цените на златото и среброто се възстановяват след историческия срив. Анализаторите не очакват устойчив спад