Най-споделяната реклама през годината (видео)


Над 22 милиона и 600 хиляди прегледа в YouTube от 6-ти ноември насам. Поне толкова внимание спечели тазгодишната, дългоочаквана коледна реклама на британската верига магазини John Lewis.

Това е най-споделяната реклама във Facebook и блогосферата през 2016 г., според класацията на Unruly, която ви представяме в поредица от седмица насам. John Lewis отново грабва сърцата и оправдава репутацията си на един от най-добрите коледни рекламодатели в света с кратък филм. Тази година рекламата му показва света и живота през погледа на боксера Бъстър, който живее при семейство с дъщеря в Англия. 

За да бъдем изчерпателни, втора в класацията на 20-те най-споделяни реклами на 2016 г. се нарежда страхотната кампания на Би Би Си, популяризираща излъчването на Параолимпийските игри тази година. 

Рекламата с Бъстър досега е споделена почти 2 млн. пъти. Ето я и нея. 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Новата система за влизане в ЕС окончателно влиза в сила от днес
Великобритания отхвърля идеята за такси в Ормузкия проток
Министър Найденов: АПИ дава по 2 млн. на месец за държавна пътна помощ
Зеленски: Ремонтът на петролопровода „Дружба“ ще бъде завършен тази пролет
Полицията със спецакция за безопасността на движение по пътищата по празниците
„Кралицата на кетамина“ получи 15 години затвор за смъртта на звездата от „Приятели“ Матю Пери
КНСБ: Великденската трапеза у нас тази година е по-скъпа с около 11%
Венецуела прие нов закон за минната индустрия, отварящ вратата за чуждестранни инвеститори