NEXT-DC е новата дигитална агенция на А1

Политика за бисквитки

От май 2019 NEXT-DC е новата дигитална агенция на А1. Тя ще отговаря за онлайн комуникацията на всички услуги и продукти на компанията и ще разработва широк спектър от идеи и формати, като ще залага на съвременни комуникационни решения за различните канали.

"Изключително сме развълнувани от предстоящото партньорство с А1. Знаем, че ще ни бъде трудно, защото А1 се развива изключително бързо и динамично, но сме готови да посрещнем това предизвикателство. Компанията е лидер на пазара и ние сме горди да бъдем част от нейното развитие. И двата екипа са много мотивирани и вярвам, че партньорството ни ще бъде успешно", коментира Мария Тодорова - управляващ директор на NEXT-DC. 

“Търсим най-работещата формула за успешното налагане и развитие на А1 бранда и за постигането на амбициозните ни търговските цели. Считам, че NEXT-DC e партньор, който притежава опит, има доказана експертиза в дигиталната комуникация и екип с който можем да постигнем това", казва още Петя Стоянова – директор маркетинг комуникации в А1.

До април 2019, А1 работеше по комуникацията на своите продукти и услуги с дигитална агенция Knoway, в партньорство с която реализира едни от най-успешните си дигитални проекти, включително и ребрандинг кампанията за А1.

"Решението да сменим дигиталната си агенция беше плод на почти двумесечен конкурс. Благодарим на Knoway за усърдната и професионална работа през последните 4 години", посочи Петя Стоянова.

Ключови думи

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Брюксел разследва внос от Балканите за предполагаемо заобикаляне на митата върху китайски стоки
ЕЦБ прогнозира ускоряване на растежа на възнагражденията в еврозоната до 2027 г.
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
Испания изпраща войски в анклава Сеута, след като хиляди мигранти го щурмуваха от Мароко
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София
Петролът поевтиня с над 2% поради ръст на доставките от Персийския залив
На днешната дата, 31 юли. Богородични Заговезни
Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Филмът „Подслон” на Драгомир Шолев с престижна награда от фестивала в Одеса (трейлър)
Глад за готови апартаменти в Пловдив на фона на прогнози за нов скок на имотните цени под тепетата
Българските газови резерви: Между мита и реалността
Под 9% от българските компании използват AI
Тася Тасова: Бизнесът печели от вероучението
9 идеи за безплатна реклама
От кариерни контакти до първа среща: LinkedIn се превръща в неочаквана платформа за запознанства
Елементарна логическа задача, на която повечето студенти в Харвард отговарят погрешно
Старите трамваи по линии 20 и 22 в София ще останат поне още 2 години
САЩ искат Азия да използва техните AI модели, но Китай доминира при по-евтините предложения
Сигнал за бомба опразнил столичния мол на "Цариградско шосе"